Difference between revisions of "Masters"
| Line 24: | Line 24: | ||
| 2021 || 梁兴亚 || 航天科工二院 | | 2021 || 梁兴亚 || 航天科工二院 | ||
|- | |- | ||
| − | | 2021 || 傅强 || | + | | 2021 || 傅强 || 中国移动云能力中心 |
|} | |} | ||
| Line 24: | Line 24: | ||
| 2021 || 梁兴亚 || 航天科工二院 | | 2021 || 梁兴亚 || 航天科工二院 | ||
|- | |- | ||
| − | | 2021 || 傅强 || | + | | 2021 || 傅强 || 中国移动云能力中心 |
|} | |} | ||